Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

११ तहमा वाम गठबन्धनको सयुक्त भेला बिचलित नभई निर्वाचनमा लाग्न निर्देशन

         ||   144 Views   ||   Published Date : 9th November 2017 |

धमाका संवाददाता
कात्र्तिक २२, दैलेख
आगमी मंसिर २१ गते हुने प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनलाई लक्षित गर्दै नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्रको संयुक्त वाम गठबन्धनले जिल्लाका ११ स्थानीय तहमा अगुवा कार्याकर्ता भेला सम्पन्न गरेको छ ।
सयुक्त बाम गठबन्धनले प्रदेश सभा तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनको लागि आवश्यक परिचालन गर्न ११ तहमा अगुवा कार्यकर्ता भेला सम्पन्न गरेको हो । एमाले र माओवादी केन्द्रको जिल्ला स्तरीय संयोजन समिति निर्माण पश्चात सबै स्थानीय तहमा जिम्मेवारी तोकी अगुवा कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण समेत गरेको छ ।


अगुवा कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण दिदै मंसिर २१ गते हुने प्रदेश सभा र प्रतिनिधी सभाको निर्वाचनमा वाम गठबन्धनका उम्मेदवारलाई बिजयी गराउनका लागि सबै कार्यकर्ताले आ–आफ्नो क्षेत्रमा लाग्न निर्देशन समेत दिएको छ ।
प्रशिक्षण दिदै नेताहरुले अहिलेको बामगठबन्धन भनेको क्षणिक समयको लागी नभई मुलुकको समृद्धिको लागी भएकाले कार्यकर्ता बिचलित नभई लाग्न निर्देशन दिएका छन् । निर्वाचन पछि वाम गठबन्धको दुई तिहाई बहुमत प्राप्त गरी मुलुमा स्थिर सरकार र साम्याद हुदै समाजवाद स्थापना मुलुकलाई समृद्ध बनाउनका लागि वाम गठबन्धन भएको बताएका छन् ।

Share This:

Find us on Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

प्रस्तावित ज्वाला प्रकाशन प्रालिद्वारा प्रकाशित धमाका राष्ट्रिय दैनिकका लागि
वरिष्ठ सल्लाहकारद्वय
हरिहर अधिकारी 'श्यामल' र मधुसुधन गिरी,
संस्थापक सल्लाहकार: नमन शाही,
अतिथि सम्पादक: अमर सुनार,
प्रकाशक/सम्पादक: बिष्णु शर्मा,
कार्यकारी सम्पादक: कविराज वि.सी.
सह सम्पादक: कमल शर्मा

हाम्रो फेसबुक पेज


फोन नं. ०८९-४२०४०३/४२०२२१
मो. ९७४८०२०९७७, ९८४८१४१३१३
ई–मेल: news@dhamakadaily.com, 2dailydhamaka@gmail.com
वेबसाइट: www.dhamakadaily.com